На Гусятинщині , в Коцюбинцях – відкрито третій майданчик в районі!

Юні футболісти Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Гусятинського району відтепер зможуть тренуватися на новому футбольному полі зі штучним покриттям. Його вартість – близько 1,5 мільйона гривень. Проект реалізовано в рамках бюджетної програми “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України” за умови співфінансування: 50% – кошти державної субвенції та 50% – з місцевого бюджету.

“Футбольне поле у Коцюбинцях – результат співпраці держави та громади, які вкладають кошти у здоров’я та майбутнє наших дітей. На будівництво виділено близько 750 тис. грн. із місцевого бюджету і стільки ж – із державного.

Я переконаний, що крок за кроком ми робитимемо усе для того, щоб обличчя громад та сіл України змінювалось на краще”, – зазначив голова ТОДА Степан Барна  під час відкриття майданчика у громаді.

Держава розпочала системну програму розвитку футболу в Україні, яка дасть можливість уперше за роки незалежності оновити спортивну інфраструктуру. На цьому наголосив голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик.  До слова, це вже десяте футбольне поле, яке цьогоріч з’явилося на теренах області і третє в Гусятинському районі загалом.

2018-11-21T11:05:41+00:00