Гарно, зручно, вигідно…

Салон натяжних стель в Гусятині.

Дедалі більше у наш побут входять естетичні цінності і надбання людства. Якщо в минулі далекі часи житлові  будинки споруджувалися з природних корисних копалин, то нині їх швидко зводять з сучасних матеріалів. Приміщення багатоквартирних будинків, сільські оселі оздоблюються  здебільшого зручними синтетичними, з поєднанням природніх виробів. Вікна, двері, гіпсокартон, вагонка, ламінат й інші – сьогодні міцно увійшли в лексикон будівельників. Вони додають краси, надійні  в експлуатації, швидко монтуються.

На минулому тижні в Гусятині, по проспекту Незалежності, 34, гостинно відчинив двері салон натяжних стель, добре відомого в Західній Україні бренду «Mirall». Сьогодні це другий фізичний офіс після Кам’янця-Подільського. Але в майбутньому планується розширення у регіонах.

Засновник бренду, який працює у даній сфері з 2006 року Леонід Пастух дав коротку характеристику робіт відвідувачам салону, продемонстрував на комп’ютері зразки натяжних стель, оздоблених різноманітними матеріалами і світильниками, зробив попередні розрахунки вартості виконання замовлень.

Менеджер Надія Пастух, спілкуючись з молодими жительками Гусятина, які завітали до закладу саме з метою оформлення замовлення на оздоблення квартири, крім кваліфікованої консультації зазначила, що вартість 1 м2 натяжної стелі із використанням як  вітчизняних, так і зарубіжних оздоблювальних матеріалів, становить від 140 грн., що залежить від обраної якості матеріалів, які є як економ так і преміум-класу. Погодьтеся, що це не є надто дорого, бо вирівняти стару стелю звичайними матеріалами – гіпсом, цементом і вапном, дешевше не вийде.

– Наші досвідчені майстри-монтажники швидко  й надійно виконають будь-яке ваше замовлення, – підкреслив Леонід Іванович. – У нас вже утворилася своєрідна черга. Аби її не було – запрошуємо на роботу спеціалістів будівельних професій, людей, які хочуть працювати й отримувати гідну оплату праці за свою роботу. Їм обіцяємо навчання й повний соціальний  пакет.

Отож, якщо плануєте робити ремонт в оселі – зверніться у салон «Mirall» і замовте натяжні стелі. Повірте, не пошкодуєте.

2018-11-20T22:26:12+00:00